דף הבית >> שידוכים >> אתרי השידוכים לצבור הדתי
אתרי הכרויות לדתיים
 
שליש גן עדן - אתר היכרויות לציבור הדתי 

רשת חברתית להכרויות
המאפשרת לאתרי היכרויות רבים לעבוד בשיתוף פעולה לטובת הגולשים. 
ניתן להכיר את בן/ת הזוג הרשומים באתרים המשתתפים בפרוייקט ואף ניתן להתכתב עימהם בצ'ט כאילו כולם היו באתר הכרויות אחד. בנוסף האתר עובד עם יותר מ400 שדכנים שמחפשים את הזיווג המתאים למועמדים באתר!!
 

שבע ברכות - אתר השידוכים של ערוץ הידברותשידוכים לדתיים שומרי נגיעה, דרך האינטרנט. הכרויות למטרת נישואין בשימוש תוכנה חדשנית המסייעת למציאת החצי התואם, וכן מאמרים ושיעורים של מנת להדריך בשידוכים. 

שידוכי מצוה בר אילן
בנים ובנות תורניים אקדמאיים,  שנרשמו מכל מחלקות האונ' בבר-אילן,  לרבות המדרשה, בית המדרש-המכון הגבוה לתורה, מכון טל, אורות, תלפיות  ועוד  רבים וטובים אחרים. אנו שולחים שאלונים (מצורף אחד) ובו על מועמד מתבקש למלא את פרטיו. השאלונים חוזרים אלינו במייל ומנותחים על ידינו.  אנו  בודקים התאמה בין אנשים,  כאשר רמה דתית ותכונות דומות הם הבסיס. במידה ויש התאמה אנו יוצרים קשר טלפוני או  במייל, ומאמתים הפרטים וכו'.רק כאשר יש אישור משני הצדדים אנחנו מחליפים פרטים. 
ליצירת קשר לחץ כאן

 
מפגשים - מפגשים קבוצתיים מונחים, הנערכים בצניעות ובהנחיית מנחים מקצועיים באופן שכל 
המשתתפים באים לידי ביטוי. מטרת הפעילות היא לאפשר התרשמות ישירה בצורה יעילה בין כל  המשתתפים. ולאחר מכן צוות התכנית מסייע באופן דיסקרטי ליצירת הכרויות עפ"י חפצם של המשתתפים.
לא כלה דרכנו - פורום העוסק בשידוכים בציבור הדתי. שייך לאתר כיפה. הפורום מקיים מפגשים אחת לחודש בערך, כולל כמה שבתות בשנה. החברים הם בני 18-35, רווקים ורווקות מרחבי הארץ שומריתורה ומצוות רובם בוגרי הסדר ואולפנות.
 
שניים שהם אחד - "יותר מחברים בע"מ" הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום השידוכים. החברה פעלהבתחום השידוכים עוד טרם פתיחת אתר "שניים שהם אחד", והניסיון והידע שנצברו בתחום, רוכזו והוטמעו באתר "שניים שהם אחד".
 
שדכנט - אתר שפתוח לכלל הציבור בכל רובדי המגזר המסורתי והדתי. טופסי ההרשמה והחיפוש נבנו בהתאם לשאלות ששאלנו את בני הישיבות, בנות מכללה וקהל הציבור החרדי.שאת ואתה תוכלו לבחור את בן/בת הזוג בהתאם לקריטריונים שאתם מחפשים.
 
 
משימה בשניים - משימה בשניים זה לא רק אתר היכרויות אלא פרוייקט ארצי לפנויים פנויות במגוון רחב של פעילויות כגון: סדנאות, טיולים, ימי עיון, החלפת מידע, חשיפה לשדכנים הפרושים בכל רחבי הארץ.
 
כולנו שדכנים - האתר פועל בצורה כזו שכל משפחה מסייעת שמעוניינת למצא שידוך עבור פנוי או פנויה שהיא מכירה או עבור כמה פו"פ צריכה למלא שאלון   שניתן למצא אותו כאן באתר ולהוריד אותו למחשב שלכם) עבור כל אחד מהם ולמסור לרכז שדכנים באיזור מגוריה.
 
מבט לשידוכים - טיפים ועצות בנוגע לשידוכים וחתונות

שושבינים
-
אתר שושבינים הוקם כדי שתוכלו לסייע לחבריכם או לבני משפחתכם להקים בית בישראל. כל אחד מאיתנו יכול להיות שושבין בכך שירשום באתר את מכריו הפנויים.

קשרים - אתר זה מיועד ליהודים דתיים ושומרי מסורת המעוניינים להינשא ולהקים בית יהודי.

 

נבנה ע"י מערכת בניית אתרים של yeshiva.org.il                      שאל את הרב | לוח שנה | כניסת שבת  |  יציאת שבת