דף הבית >> חלון למרכזים >> חלון קצרין

 

"תמיר" בקצרין
 
לא רק הנוף הביא את צור לוי לרמת הגולן... אלא דוקא הרוח: "לאחר שחרורי מצה"ל חיפשתי יחד עם אשתי מקום אשר אוכל להתחזק ולצמוח רוחנית, ולשמחתי לאחר יגיעה ארוכה מצאתי את מבוקשי בבית המדרש "תמיר" שבקצרין. שם זכיתי, בזכות צוות הרבנים, ובראשם הרב אסף אחיפז, לגדול ולצמוח בדרכי שלי בתחומי עניין שליבי חפץ בהם, יחד עם הקניית ערכים, אהבת הארץ ועשייה למען החברה. והכול באווירת קודש!".
בית המדרש "תמיר" לבוגרי הצבא הוקם לפני ארבע שנים בקצרין, ברמת הגולן, במטרה ליצור קהילה המקיימת עשייה חינוכית מתוך עולמה של תורה, לטובת עם ישראל בפריפריה.
בית המדרש מיועד לבוגרי צבא יוצאי הישיבות, המכינות ובוגרים אשר חפצה נפשם למלא ולהצמיח את נשמתם לטובת כלל ישראל בתחום החינוך ושואפים, להוות את דור המחנכים הבא.
ייחודו של בית המדרש "תמיר" הוא שילוב עולם של תורה יחד עם לימודים אקדמאיים, שנרקמים זה בזה בעשייה בתחום החינוכי במוסדות החינוך המיוחד והרגיל.
בתוכנית משלבים יום בשבוע של לימודים לתואר ראשון בחינוך מיוחד ובתושב"ע, ובד בבד נעשית עבודה מעשית חינוכית במוסדות החינוך .
במהלך השבוע (ארבעה ימים) ישנם לימודי בית מדרש בגמרא (סדר בוקר ואחר הצהריים), מגוון רחב של שיעורים מפי הרבנים: הרב יוסף שמעון לוי רבה של קצרין, הרב יעיש אחנונה - ראש מכינת "תמיר" וראש כולל בק"ש, הרב אסף אחיפז ,הרב צדרבוים ועוד...
כמו כן ניתנות מלגת קיום ללומדים בבית המדרש ותנאים פיזיים מעולים. בנוסף על כל אלה, נעשים פעילויות בתחום התרבות, מפגשים משותפים של משפחות בית המדרש והרווקים, טיולים, שבתות ועוד...
לפרטים: אהרון 052-3003546, גבריאל 054-3341377
 

 


נבנה ע"י מערכת בניית אתרים של yeshiva.org.il                      שאל את הרב | לוח שנה | כניסת שבת  |  יציאת שבת