דף הבית >> חלון למרכזים >> חלון חולון
"תורה אחרי צבא" בחולון!
הנני משתתף קבוע בשיעורי הרב מערבי בבית המדרש של "תורה אחרי צבא" בבית הכנסת ע"ש קדושי צה"ל. לבית המדרש של "תורה אחרי צבא" הגעתי לפני כשנתיים, לאחר שעברתי לגור בחולון. את השיעור מצאתי לאחר גלישה באינטרנט בחיפושיי אחרי שיעור תורה קבוע באווירה צעירה. שמחתי למצוא מסגרת תורנית וחברתית ברמה גבוהה. השיעורים המועברים על ידי הרב משה מערבי שליט"א בנושא הלכה, גמרא, מוסר ואמונה משולבים בציונות, אהבת הארץ והמדינה, משמשים עבורי הכוונה לחיים בצומת שלפני הקמת בית בישראל. שילוב תורה עם חיי המעשה הוא לא תמיד קל! אך הרב תמיד יודע לנווט ולתת את העצות וההכוונה הנכונה כדי שנדע להתמודד עם בעיות הצצות בעבודה, בלימודים, ב"בינו לבינה" וכו'.
בעקבות בית המדרש "תורה אחרי צבא" זכיתי, בנוסף, להכיר חברים חדשים אשר ביחד הקמנו חברותא ללימוד גמרא נוסף על שיעורי הרב המסודרים. לפני כחודשיים, זכינו לסיים את מסכת מכות (שזוהי המסכת הראשונה שאני מסיים...) ולקיים סעודת סיום מסכת בהשתתפות חברי בית המדרש. בימים אלה אנו שוקדים בעיצומה של מסכת מועד קטן...ועוד חזון למועד...
המקום הזה הוא עבורי ועבור ציבור הלומדים כמגדלור המורה לנו את הנתיב הנכון האוגד את הקודש עם החול, הרוח והחומר במציאות היומיומית. אתם מוזמנים להצטרף!  
ויקטור (סטודנט).

 

 

נבנה ע"י מערכת בניית אתרים של yeshiva.org.il                      שאל את הרב | לוח שנה | כניסת שבת  |  יציאת שבת